Het laatste voetbalnieuws » "Goede hoop op behouden Sulejmani"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

"Goede hoop op behouden Sulejmani"

"Goede hoop op behouden Sulejmani"

Gepubliceerd op woensdag 16 april 2008 om 19:31

SC Heerenveen-directeur Yme Kuiper heeft goede hoop dat hij Heerenveen-revelatie Miralem Sulejmani kan behouden voor de Friese club. De pas 19-jarige aanvaller geniet echter al interesse van meerdere clubs uit binnen- en buitenland. 

"Natuurlijk kunnen we niet tegen elk bedrag nee zeggen. Maar hij heeft een contract tot 2010 en we hebben een optie om dat met twee jaar te verlengen. Hij heeft geen gelimiteerde transfersom, dus kunnen we 'vrij' onderhandelen", zo laat de directeur weten aan Sportweek.
Sulejmani liet in een interview weten zijn ambities niet onder stoelen of banken te schuiven en noemde voormalig Heerenveen-speler Ruud van Nistelrooy als voorbeeld: "Ruud van Nistelrooy maakte ook zijn eerste stappen in Heerenveen. Hij heeft ook maar één jaar bij deze club gespeeld voordat hij verder ging naar PSV, Manchester United en Real Madrid. Ik wil een carrière zoals Van Nistelrooy."

Ondanks zijn uitgesproken ambities heeft de jongeling een goed contact met de leiding van Heerenveen. Kuiper: "Hij lijdt niet onder de aandacht. Ook met zijn begeleiders hebben we een goede band. We streven ernaar onze belangrijkste spelers te behouden. Lukt dat niet, dan is er geen paniek. We kunnen het vertrek van belangrijke spelers aardig opvangen." In Nederland zijn naar verluidt PSV en Ajax geïnteresseerd in de rappe aanvaller, maar ook onder meer Liverpool, Real Madrid, Chelsea en Hamburger SV worden genoemd als toekomstig werkgever van Sulejmani.


Gerelateerd

Clubs

SC Heerenveen

Personen

Miralem Sulejmani

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2007-2008
1. PSV 34 72   10. FC Utrecht 34 46
2. Ajax 34 69   11. AZ 34 43
3. NAC Breda 34 63   12. Vitesse 34 43
4. FC Twente 34 62   13. Sparta 34 34
5. SC Heerenveen 34 60   14. Heracles Almelo 34 32
6. Feyenoord 34 60   15. Willem II 34 31
7. FC Groningen 34 51   16. De Graafschap 34 30
8. NEC 34 49   17. VVV Venlo 34 29
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. Excelsior 34 27
Bekijk ook de Eredivisie 2007-2008 stand, wedstrijden en nieuws.