Niedzielan niet welkom bij selectie Been

0 reacties
6 juli 2007, 08:46

Andrzej Niedzielan maakt geen deel meer uit van de A-selectie van NEC. De spits zag donderdag een overstap naar Wisla Krakow afketsen, waardoor hij terug zal keren naar Nijmegen. Maar een plaats in de selectie van hoofdtrainer Mario Been kan hij vergeten, zo meldt NEC in een officiële verklaring.

Niedzielan zal voorlopig mee moeten trainen met Jong NEC, meldt de Gelderse club. "Wij hebben Niedzielan's zaakwaarnemer meegedeeld dat de speler niet eerder dan 16 juli in Nijmegen hoeft te zijn omdat dan de trainingen van de beloften selectie beginnen en dat hij daar aan mee zal moeten gaan doen."

Overigens benadrukt NEC ook dat het 'zeer teleurgesteld' is dat de transfer van de dure aanvaller naar Wisla Krakow alsnog afgeketst is.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel