Ten Cate: "Reactie Groningen niet realistisch"

0 reacties
16 juli 2007, 09:29

Henk ten Cate vindt dat FC Groningen zich er bij moet neerleggen dat Luis Suarez komende zomer vertrekt. De Trots van het Noorden liet eind vorige week weten een bod van Ajax te hebben afgeslagen, waarna Suarez aankondigde de arbitragecommissie in te zullen schakelen om een transfer af te dwingen. 

"Een grote club meldt zich voor een speler. Dan doen ze een bod en dan ben je hem kwijt. Dat is nou eenmaal de voetbalwereld", zegt Ten Cate over de kwestie-Suarez tegen Highlow Communications. "Dat is al sinds jaar en dag zo en dan kun je je wel verschuilen voor de realiteit, maar dat heeft zo weinig zin. Ik begrijp de reactie bij Groningen, maar het is niet realistisch, want de speler wil graag en volgens mij heeft Ajax wel een hoger niveau dan Groningen."

Ten Cate is vol lof over de pas 20-jarige Suarez, die dit seizoen met tien goals debuteerde in de Eredivisie. "Ik vind Suarez en Dembélé in Nederland de beste jonge spitsen, op Babel na. Ik zie Luis in dezelfde rol als Babel, wat vrijer vanaf de linkerkant naar binnen komend; zijn snelheid en kwaliteit benuttend. Ook Suarez is behoorlijk snel, heeft een goede actie. En kan een goal maken."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel