Leonardo lijkt klaar voor een terugkeer in de hoofdmacht van Ajax. De aanvaller, volledig hersteld van een zware knieblessure, speelde maandag één helft mee in het duel tussen Jong Ajax en Jong Willem II en liet daarbij een goede indruk achter.
"Ik ben heel tevreden over Leonardo", zegt Jong Ajax-coach Aron Winter op de website van de Amsterdamse club. "Hij moet langzaam maar zeker zijn speelminuten maken."
Een andere meevaller bij Jong Ajax was het optreden van Jeffrey Sarpong. De jonge middenvelder maakte zijn rentree, na lang uit de roulatie te zijn geweest met een blessure aan zijn schouder. "Dat hij vanavond weer is ingevallen, vind ik ook een pluspunt", zegt Winter over Sarpong, die twintig minuten meedeed.
Het duel tussen Jong Ajax en Jong Willem II eindigde overigens in 0-0. Bij Jong Willem II stond Kenneth Vermeer, nog altijd eigendom van Ajax, onder de lat.