Huntelaar kan fluiten naar extra doelpunt

0 reacties
Ger
26 januari 2008, 00:16

Het eigen doelpunt van FC Twente-verdediger Edson Braafheid tegen Ajax komt definitief niet op naam van Klaas Jan Huntelaar. De Amsterdamse club had bij de KNVB formeel bezwaar aangetekend over de toekenning van de treffer.

De Spelregelcommissie van de KNVB ziet geen reden om het doelpunt op naam te schrijven van Huntelaar. "In mijn ogen speelt Braafheid de bal bewust. Deze wordt daardoor dermate van richting veranderd, dat de goal als eigen doelpunt opgetekend moet worden", laat arbiter Roelof Luinge weten na een nadere bestudering van de wedstrijdbeelden.

Het seizoenstotaal van Huntelaar blijft nu steken op negentien goals. De aanvaller had het doelpunt graag op zijn naam gekregen voor zijn positie in het klassement van de Gouden Schoen (de prijs voor de topscorer van Europa).

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel