Succesvolle rentree Martens in beloftenelftal AZ

0 reacties
14 april 2008, 22:51   Bijgewerkt: 22:58

Maarten Martens heeft, voor het eerst sinds ruim een half jaar, een wedstrijd gespeeld in het shirt van AZ. De Belgische middenvelder, net hersteld van een zware knieblessure, deed maandag één helft mee in het competitieduel van Jong AZ tegen Jong Heerenveen. Martens maakte deze 45 minuten zonder problemen vol.

Martens kwam in de rust in het veld voor Stijn Schaars, die eveneens weer wat wedstrijdritme opdeed. "Maarten speelde vanavond verdienstelijk. Het leek net of hij niet weggeweest is", zei coach Marcel Bout van AZ op de website van de Alkmaarse club. Overigens deed, naast Martens en Schaars, ook doelman Joey Didulica mee bij Jong AZ. De Kroaat speelde voor het eerst zonder beschermende helm.

De wedstrijd tussen Jong Heerenveen en Jong AZ eindigde overigens in 3-1. Paul Henrique scoorde in de slotfase twee keer voor de club uit Friesland.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel