FC Groningen akkoord met schikkingsvoorstel

0 reacties
Ger
16 mei 2008, 18:11

FC Groningen is akkoord gegaan met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal. De noorderlingen moeten 15.000 euro boete betalen voor de brand in de Euroborg op 13 april. Daarnaast is als voorwaardelijke straf het spelen van een wedstrijd zonder publiek opgelegd.

Door de verschillende branden op de tribune werd de wedstrijd tegen Ajax uitgesteld. De ongeregeldheden ontstonden toen Groningen-fans wc-rollen in brand staken en op het veld gooiden. Spelers van beide clubs klaagden over ademhalingsproblemen.

Achteraf bleken de brandblussers niet goed te functioneren en zaten de nooddeuren in het betreffende vak op slot. Bij de brand vielen 28 gewonden. De wedstrijd tussen FC Groningen en Ajax werd woensdag 16 april ingehaald. De Amsterdammers wonnen toen met 2-1.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel