Theo Janssen is in de nacht van zaterdag op zondag betrokken geraakt bij een eenzijdig auto-ongeluk. De bolide van de FC Twente-middenvelder sloeg volgens De Gelderlander over de kop. De vier inzittenden werden met verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.
Uit een bloedproef van de politie zou blijken dat Janssen met alcohol op achter het stuur heeft gezeten. Zijn rijbewijs is voorlopig afgepakt. De 29-jarige ex-prof Kevin Moeliker moest door de brandweer uit de auto worden gehaald. De doelman van amateurclub Lienden, die enkele maanden bij Vitesse trainde, lag tot zondagmiddag in een coma.
De 28-jarige Janssen en drie inzittenden, waaronder ook zijn broer Johan, waren op weg naar Arnhem na het competitieduel van FC Twente tegen Vitesse, zijn oude club. Twente won met 1-0 en Janssen werd verkozen tot man van de wedstrijd.