Villarreal krabbelt uit degradatiezone

0 reacties
1 november 2009, 18:47   Bijgewerkt: 21:34

Villarreal is bezig aan een opmars in de Primera Division. Nadat vorige week tegen Malaga (2-1) de eerste zege van het seizoen geboekt werd, pakte de ploeg ook zondag drie punten. Promovendus Tenerife werd met 5-0 opzij geschoven.

Villarreal leidde halverwege de wedstrijd al met 1-0, door een treffer van Joseba Llorente. Door doelpunten van Pires, Rossi, nogmaals Llorente en Cani liep de thuisploeg na de pauze uit naar 5-0. Villarreal stijgt hierdoor naar de middenmoot.

Bovenin deed Real Mallorca goede zaken. Het won met 1-0 van Racing Santander en klom zo naar een voorlopige vierde plek in Spanje. De achterstand op koploper FC Barcelona, dat zaterdag 1-1 speelde tegen Osasuna, bedraagt zes punten.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel