Aad de Mos gaat zich inzetten voor ADO Den Haag. De ervaren oefenmeester (65) gaat fungeren als klankbord voor commissarissen Mark van der Kallen en Paul Beyersbergen, meldt de ploeg uit de Hofstad dinsdag op haar officiële website.
De Mos gaat volgens de club zijn 'kennis en netwerk' inzetten om de commissarissen van advies te voorzien. Hij gaat onder meer helpen tijdens de gesprekken met spelers en hun makelaars. ''ADO Den Haag is er trots op dat een ervaren voetbalman als De Mos zich voor onze club in wil zetten'', staat te lezen op de website van ADO.
De Mos is een geboren Hagenaar, maar werkte als trainer nooit bij ADO. Wel zat hij op de bank bij onder meer Ajax, PSV, KV Mechelen, Anderlecht, Vitesse en Sparta.