Hiddink: "Overeenkomsten tussen Vitesse en Anzhi"

0 reacties
1 augustus 2012, 07:57

Met Anzhi Makhachkala en Vitesse staan donderdag in de voorronde van de Europa League twee clubs tegenover elkaar die een aanval willen doen op de nationale top. Guus Hiddink, de trainer van het ambitieuze Anzhi, kijkt dan ook uit naar de ontmoeting met de Arnhemmers. De grote favoriet is Anzhi in zijn ogen echter zeker niet.

"Het project Vitesse heeft veel overeenkomsten met waar wij mee bezig zijn. Bij beide clubs wordt iets nieuws opgebouwd", zegt Hiddink in De Telegraaf. Hij loopt niet weg voor de ambities van Anzhi, maar plaatst ook een kanttekening. "Wij werken bij Anzhi met een leuke, jonge groep en hebben maar één ervaren speler. Anzhi heeft totaal geen Europese ervaring. De duels in de vorige voorronde tegen Honved Boedapest en nu tegen Vitesse zijn zo ongeveer de eerste in de geschiedenis van de club", weet hij.

Omdat de UEFA Dagestan, de thuisbasis van Anzhi, te gevaarlijk acht, moet Anzhi zijn Europese thuiswedstrijd afwerken vlakbij Moskou. "Dat is heel jammer", vindt Hiddink, die zelf nog niets van de onrust in Dagestan gemerkt heeft. "We moeten het afkloppen, maar het voetbal is in Dagestan zo populair, dat er rond het voetbal nooit iets gebeurt. In Makhachkala krijgen we de steun van 25.000 à 30.000 fans die de ploeg opzwepen, maar in Moskou is dat heel anders. Er zullen hooguit iets van 2000 mensen komen."

Anzhi en Vitesse staan donderdag om 17.00 uur Nederlandse tijd tegenover elkaar.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel