Luuk de Jong hoopt snel zijn rentree te kunnen maken bij Borussia Mönchengladbach. De spits gaat na een blessureperiode donderdag voor het eerst met de groep trainen, zo liet hij na de competitiewedstrijd tegen VfL Wolfsburg (2-0) weten aan FCUpdate.nl.
De Jong raakte eind oktober geblesseerd in de Europa League-wedstrijd van Gladbach tegen Olympique Marseille. Hij moest geopereerd worden aan zijn knie en kon pas vorige week voor het eerst wat individuele oefenvormen afwerken op het trainingsveld. Wanneer hij weer wedstrijden kan spelen, weet De Jong nog niet precies. "Ik hoop natuurlijk zo snel mogelijk, maar ik weet niet hoe de technische staf daar over denkt."
Een verslag uit Mönchengladbach, waarin de 22-jarige De Jong vertelt over zijn eerste maanden bij de roemruchte Duitse club, is donderdag te lezen op FCUpdate.nl.