Robert Lewandowski ontkomt niet aan zijn schorsing van drie wedstrijden. De Duitse voetbalbond heeft dinsdag, na een speciale zitting, besloten de straf van de Poolse spits van Borussia Dortmund te handhaven. Lewandowski kreeg de schorsing naar aanleiding van zijn rode kaart in de competitiewedstrijd tegen Hamburger SV.
Lewandowski kreeg begin februari tegen Hamburger SV al na een half uur rood na een charge op tegenstander Per Skjelbred. De tuchtcommissie van de Duitse bond schorste hem voor drie duels, maar Borussia Dortmund ging daar niet mee akkoord. Het protest van de regerend landskampioen is nu echter officieel afgewezen.
In afwachting van de uitspraak van de bond bleef Lewandowski afgelopen weekend al aan de kant tegen Eintracht Frankfurt (3-0). Hij moet nu ook de komende wedstrijden tegen Borussia Mönchengladbach en Hannover 96 vanaf de tribune bekijken.