Bert van Marwijk staat er uitstekend op bij de clubleiding van Hamburger SV. De oud-bondscoach van Oranje werd eind september aangesteld als opvolger van de ontslagen Thorsten Fink. Onder leiding van de geboren Deventenaar wist HSV echter nog niet weg te komen uit de gevarenzone in de Bundesliga.
"Natuurlijk hadden we graag wat meer punten gehad, maar mijn mening over Van Marwijk is niet alleen op de ranglijst gebaseerd. Het gaat om het totaalpakket", zegt technisch directeur Oliver Kreuzer op de website van HSV. "Hij heeft veel zaken een zeer positieve wending gegeven. Met hem gaan we weer de goede kant op."
HSV wist de laatste drie competitieduels niet te winnen. De club uit Hamburg bezet momenteel de dertiende plaats. De eerste seizoenshelft zal zaterdag thuis worden afgesloten tegen FSV Mainz 05.