Wenger bevestigt: contractverlenging voor Giroud

0 reacties
30 september 2014, 15:53

Olivier Giroud zal langer in het shirt van Arsenal te bewonderen zijn. Arsene Wenger, de manager van The Gunners, kondigde dinsdagmiddag op de persconferentie aan dat contractverlenging voor de Franse spits een 'done deal' is.

Het ligt in de lijn der verwachting dat Giroud zijn contract met twee jaar verlengt, waardoor hij zal vastliggen tot de zomer van 2018. Wenger gaf wel aan dat de laatste plooien nog gladgestreken moeten worden. "Er is een overeenkomst. Wanneer het volledig in kannen en kruiken is, dan geven wij het aan", sprak Wenger, die momenteel niet kan beschikken over Giroud, vanwege een voetblessure.

De Franse manager is blij met het langere verblijf van zijn landgenoot. "We willen stabiliteit en in dat kader moeten we de selectie intact houden. Giroud is een belangrijke speler", aldus Wenger. De Franse spits scoorde afgelopen seizoen maar liefst 22 doelpunten. In 2012 werd hij overgenomen van Montpellier.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel