Karim Rekik ontsnapte in de uitwedstrijd tegen AZ (2-4 winst) van afgelopen vrijdag aan een rode kaart, maar liep een tijdje na het neerhalen van de doorgebroken Robert Mühren een hamstringblessure op. De centrale verdediger van PSV wordt volgens De Telegraaf vandaag (maandag) onderworpen aan een mri-scan, die de schade aan het licht moet stellen.
De verdediger greep in de eerste helft na zijn hamstring. Rekik lijkt er zodoende een tijdje uit te zijn, maar coach Phillip Cocu wil eerst het medisch onderzoek afwachten. "De pijn zit hoog in zijn hamstring. We moeten even kijken wat de schade is, het was nu moeilijk in te schatten. Ik kan er nog geen uitsluitsel over geven", zei de coach na de overwinning in Alkmaar.
Mocht er een scheurtje in de hamstring naar voren komen in de scan, dan zal Rekik vier tot zes weken buitenspel staan. In dat geval zullen Nicolas Isimat Mirin en Jeffrey Bruma het centrale duo vormen in de achterhoede.