Castaignos direct op schot voor Eintracht Frankfurt

7 juli 2015, 23:18
0 reacties

Luc Castaignos heeft een prima eerste optreden voor Eintracht Frankfurt achter de rug. De van FC Twente overgekomen spits nam twee doelpunten en een assist voor zijn rekening in de met 4-0 gewonnen oefenwedstrijd tegen Wacker Innsbruck II.

Marc Stendera opende de score in de zevende minuut op aangeven van Castaignos. Niet veel later tekende de geboren Schiedammer zelf voor de 2-0. Elf minuten na de hervatting was hij opnieuw trefzeker. In de 69ste minuut werd Castaignos naar de kant gehaald. Vanaf de zijlijn zag hij invaller Tim Wölfert vlak voor het laatste fluitsignaal de 4-0 maken.

"Het is mooi dat Castaignos twee keer doel heeft getroffen", blikt trainer Armin Veh terug. "Maar de waarde van deze treffers moeten we nu ook niet gaan overschatten. Het was slechts een oefenduel."

Foto: Eintracht Frankfurt

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen