Karl-Heinz Rummenigge maakt zich zorgen over de ontwikkelingen in het Spaanse voetbal. De voorzitter van Bayern München vreest dat de Bundesliga de aansluiting met La Liga verliest, door de enorme salarissen die de spelers in de top van de Spaanse competitie opstrijken.
"Het gevaar komt momenteel niet alleen uit de Premier League, maar ook uit Spanje", zegt de 61-jarige Duitser tegen Sport Bild. "Real Madrid heeft net het contract van Cristiano Ronaldo verlengd. Hij strijkt nu een salaris van 20,5 miljoen euro per jaar netto op. Er is in de Bundesliga zelfs niet één speler die dat soort bedragen bruto verdient", weet Rummenigge.
Volgens de preses van Bayern komt dat omdat Real-voorzitter Florentino Pérez zijn spelers niet graag naar internationale concurrenten ziet vertrekken. "Hij wil absoluut dat een speler ingaat op aanbiedingen van buitenlandse clubs."