Realisme bij De Jong: "Bayern paar maatjes te groot"

0 reacties
1 november 2016, 23:21

Na de verloren thuiswedstrijd tegen Bayern München heeft PSV-captain Luuk de Jong dezelfde conclusie getrokken als na het met 4-1 verloren uitduel van twee weken terug. De aanvaller liet na de 1-2 verliespartij weten dat hij Bayern wederom te sterk vond voor de regerend kampioen van Nederland.

PSV kwam in de wedstrijd nog wel op voorsprong, door een buitenspelgoal van Santiago Arias. "Na de 1-0 hoop je natuurlijk dat je het kunt volhouden. Wij hoorden pas in de kleedkamer dat Santiago Arias buitenspel stond toen hij die goal maakte", vertelt De Jong aan Veronica. Een strafschop na een handsbal van Andrés Guardado zorgde voor de 1-1 van Robert Lewandowski. "Ineens wordt de bal van richting veranderd en komt hij tegen zijn arm. Ik vond een penalty wel erg zwaar gestraft", zegt De Jong.

De aanvaller vindt dat PSV terecht twee keer heeft verloren van de Duitse grootmacht. "Dit Bayern is gewoon een paar maatjes te groot voor ons", stelt de spits, die nu met PSV zal moeten strijden voor de derde plaats. "Het Champions League-avontuur is voorbij voor ons, we moeten ons nu volledig richten op die derde plek voor een vervolg in de Europa League."

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel