Ajax-speler wordt keihard aangepakt met rapportcijfer -7: ‘Ga eens nadenken!’

29 augustus 2025, 09:04
Ereronde Ajax-spelers
Foto: © Imago
5 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Henk Spaan heeft zich in zijn korte column voor Het Parool zeer kritisch uitgelaten over Brian Brobbey. De spits van de Amsterdammers twijfelt over een overstap naar Lille, omdat hij zou hopen op ‘een topclub’.

Aan interesse geen gebrek voor Brobbey deze transferperiode. De spits van Ajax mag vertrekken uit Amsterdam en staat in de belangstelling van Ligue 1-ploegen Stade Rennes en Lille, maar hoopt persoonlijk op een topclub, zo las Spaan onlangs in de Voetbal International. “Ik weet wel dat het in de voetbalwereld niet gebruikelijk is, toch zou ik Brobbey willen aansporen eens na te denken”, schrijft hij.

Artikel gaat verder onder video

“Je kunt beter nadenken dan hopen, Brian. Kijk eens naar door Lille verkochte voetballers in de afgelopen jaren”, zegt Spaan, die doelt op spelers als Nicolas Pepe (voor tachtig miljoen euro naar Arsenal), Victor Osimhen (78 miljoen euro naar Napoli) en Rafael Leão (dertig miljoen euro naar AC Milan).

“Ze hebben in Genesio een uitstekende trainer en in Olivier Létang een van de beste voorzitters van de Ligue, zo niet de beste. Lille speelt met buitenspelers als de geweldige Zhegrova. Zijn concurrent is Olivier Giroud, 38 jaar. Nadenken, Brian. Denk na. Je kan het”, sluit Spaan zijn column af. De presentator opent zijn teksten altijd met een rapportcijfer voor de hoofdpersoon. Brobbey krijgt deze keer een -7.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. dilima1966
    4.274 Reacties
    1.244 Dagen lid
    19.651 Likes
    dilima1966
    Gekopieerd! bewerkt

    Het komt nog zo ver met Brobbey dat Alex Kroes zegt we gaan akkoord met 15 miljoen gezien alex nog in de modieus zit van weg geeft prijzen

  2. EttoE
    144 Reacties
    621 Dagen lid
    278 Likes
    EttoE
    Gekopieerd!

    Grappig, dat was dus een 7-. En geen hard oordeel, maar een advies om het gewoon te doen. Pannenkoeken, leer eens begrijpend lezen.

  3. CG
    4.125 Reacties
    1.201 Dagen lid
    14.636 Likes
    CG
    Gekopieerd!

    Wordt erg spannend !!

  4. Hurricane.
    349 Reacties
    822 Dagen lid
    2.372 Likes
    Hurricane.
    Gekopieerd!

    Dat is niet veel. Dat is 7 x minder dan een nul.
    Niet echt een goed cijfer met het oog op verkoop.

  5. Rip visser
    167 Reacties
    1.027 Dagen lid
    967 Likes
    Rip visser
    Gekopieerd!

    Naar kleedkamer 2 als hij niet weg wilt.