Ajax-verdediger op weg naar Oranje? 'Dit zal Xavi gezien hebben'

10 september 2026, 14:39
Xavi/Ajax
Foto: © Imago/realtimes
11 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Aaron Bouwman zou een serieuze kandidaat zijn geweest voor een plek in de selectie van het Nederlands elftal, zo denkt Aad de Mos. De analist vermoedt dat Xavi de Ajax-verdediger in het vizier had.

Bouwman is voorlopig uitgeschakeld nadat hij door een harde overtreding van PSV-aanvaller Ruben van Bommel de nodige verwondingen opliep. Uit verder onderzoek in het ziekenhuis is gebleken dat hij onder meer een gekneusde long en een gekneusd borstbeen heeft. De Mos denkt dat de blessure voor Bouwman op een uitermate ongelukkig moment komt, zo geeft hij aan in een video van het Eindhovens Dagblad.

Bouwman in Oranje?

Artikel gaat verder onder video

"Voor die jongen is het heel vervelend. Ik denk dat hij eventueel ook een kandidaat zou zijn geweest voor Oranje. Die jongen speelde weer een goede wedstrijd. Hij ontwikkelt zich uitstekend. Dat zal Xavi ook gezien hebben bij deze wedstrijd", zegt De Mos over de bondscoach, die in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was bij Ajax - PSV.

De Mos vindt het overigens ook onbegrijpelijk dat Van Bommel op het veld mocht blijven staan na zijn overtreding op Bouwman: "Zo rood als de vuurtoren van Scheveningen. Het is ook zonde voor Ajax. Met elf tegen tien hadden ze meer dan een kansje gehad. Maar ja, dat is achteraf", besluit hij.

Vind jij dat Aaron Bouwman een kans verdient in het Nederlands elftal zodra hij hersteld is?

Laden...
902 stemmen
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
Meest relevant
Nieuwste
Oudste
11 reacties
Vanaf level 0
Vanaf level 1
Vanaf level 2
Vanaf level 3
Vanaf level 4
Vanaf level 5
Vanaf level 6
Vanaf level 7
Vanaf level 8

Iedere nieuwe gebruiker begint op level 0. Vanaf dat moment groeit je level automatisch mee met je activiteit binnen de community. Zodra je account is goedgekeurd en je actief meedoet door berichten te plaatsen, te reageren of anderen te helpen, laat je zien dat je betrokken bent.

Hoe vaker je op een positieve, respectvolle en constructieve manier bijdraagt, hoe sneller je level stijgt. Je kunt doorgroeien tot level 8, het hoogste niveau dat laat zien dat je een actieve en gewaardeerde deelnemer bent.

Het level-systeem is bedoeld als waardering voor goed gedrag en positieve interactie. Blijf dus vriendelijk, nieuwsgierig en actief: zo bouw je niet alleen aan je eigen level, maar ook aan een sterke en fijne community voor iedereen.

Martine
416 Reacties
629 Dagen lid
1.329 Likes
Martine
Link gekopieerd!
  • 5
    + 1
avatar

De mos, even serieus, hij kan nog niet in de schaduw staan van Virgil van Dijk

CG
4.097 Reacties
1.192 Dagen lid
14.593 Likes
CG
Link gekopieerd!
  • 3
    + 1
avatar

@Martine Maar hij komt er wel. Laten we maar (eerst) serieus afwachten tot volgende najaar in 2027. Hij zal dan wel erg goed op schema liggen denk ik!!

Ajeto!
724 Reacties
1.493 Dagen lid
3.944 Likes
Ajeto!
Link gekopieerd!
  • 1
    + 1
avatar

@Martine, Van Dijk is 195cm, daar kan Bouman gerust wel in de schaduw staan

dilima1966
4.258 Reacties
1.234 Dagen lid
19.626 Likes
dilima1966
Link gekopieerd!
  • 5
    + 1
avatar

Ik denk dat Aaron Bouwman zo type speler gaat worden als. Virgil van Dijk

wim_72
211 Reacties
83 Dagen lid
176 Likes
wim_72
Link gekopieerd!
  • 0
    + 1
avatar

@dilima1966 haha dat hoop je

Eric66
35 Reacties
1.126 Dagen lid
81 Likes
Eric66
Link gekopieerd!
  • 4
    + 1
avatar

Serieus...in oranje...dan word ik paus

EuropaMango
123 Reacties
122 Dagen lid
349 Likes
EuropaMango
Link gekopieerd!
  • 1
    + 1
avatar

Alsjeblieft zeg, doe even rustig aan! Laat hem eerst even een jaar of 2/3 rijpen.

CG
4.097 Reacties
1.192 Dagen lid
14.593 Likes
CG
Link gekopieerd!
  • 0
    + 1
avatar

@EuropaMango Absoluut waar!!

wim_72
211 Reacties
83 Dagen lid
176 Likes
wim_72
Link gekopieerd!
  • 1
    + 1
avatar

Hahaha bouwman. Mooie jongen. Geen verdediger

VARcheck
485 Reacties
488 Dagen lid
306 Likes
VARcheck
Link gekopieerd!
  • 1
    + 1
avatar

Overdrijven is ook een vak.

Noxin
178 Reacties
1.492 Dagen lid
352 Likes
Noxin
Link gekopieerd!
  • 1
    + 1
avatar

Dan moet ie eerst leren verdedigen.

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen