John Stegeman is woest op ‘idioot’ na Ajax – Willem II

15 september 2026, 22:28
John Stegeman Ajax Willem II
Foto: © ESPN
5 reacties
Maak ons je Google-favoriet

John Stegeman ging dinsdagavond met Willem II ruim onderuit op bezoek bij Ajax (1-5). De hoofdtrainer van de Tilburgers maakte zich na afloop kwaad om een opmerkelijk moment in de eerste helft.

Het moment waar Stegeman boos over is, gebeurde in de 42ste minuut, vlak na de 1-0 van Ajax. Steven Berghuis was eerder bij de bal dan Jayden Slory en tikte de aanvaller van Willem II daarbij in het gezicht. Scheidsrechter Allard Lindhout liet opvallend genoeg doorvoetballen, maar floot uiteindelijk toch af, omdat Slory met pijn op de grond lag. Slory moest verzorgd worden, waardoor hij een minuut aan de kant moest blijven.

Artikel gaat verder onder video

“Waar ik me echt boos om maak, is dat de scheidsrechter affluit en vervolgens naar Jayden toeloopt om te zeggen dat hij er een minuut uit moet. Welke idioot dat bedacht heeft…”, verzuchtte Stegeman na afloop voor de camera van ESPN. “Daar kan de KNVB volgens mij helemaal niks aan doen, want zij moeten de regels hanteren. Maar dat is gewoon lachwekkend…”

Verslaggever Cristian Willaert merkte op dat International Football Association Board (IFAB) over de spelregels gaat. “Ik weet niet wat voor mensen daar zitten, maar die hebben volgens mij niks met voetbal. Ik vind het een hele bijzondere regel”, vervolgde Stegeman. “Ik snap het bij tijdrekken, maar hij kreeg gewoon een hand in zijn gezicht. De scheidsrechter maakte een fout om te fluiten en dat gaf hij later ook toe. Oké. Ik weet niet of het een gele of rode kaart is: daar gaat het mij niet om.”

“Het gaat mij erom dat hij er één minuut uit moet, terwijl de scheidsrechter het spel stillegt”, ging de trainer verder. “Wij staan dan gewoon een minuut lang met tien man te voetballen tegen Ajax. Dan kun je me wel aardig op de kast krijgen, moet ik zeggen. Ik was een beetje pissig. Ik denk dat al mijn collega’s dat ook vinden: het is gewoon een hele rare regel. Ze bedenken elk jaar wel weer een nieuwe regel. Deze regel slaat helemaal nergens op. Dit heeft helemaal niks met voetbal te maken.”

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
Meest relevant
Nieuwste
Oudste
5 reacties
Vanaf level 0
Vanaf level 1
Vanaf level 2
Vanaf level 3
Vanaf level 4
Vanaf level 5
Vanaf level 6
Vanaf level 7
Vanaf level 8

Iedere nieuwe gebruiker begint op level 0. Vanaf dat moment groeit je level automatisch mee met je activiteit binnen de community. Zodra je account is goedgekeurd en je actief meedoet door berichten te plaatsen, te reageren of anderen te helpen, laat je zien dat je betrokken bent.

Hoe vaker je op een positieve, respectvolle en constructieve manier bijdraagt, hoe sneller je level stijgt. Je kunt doorgroeien tot level 8, het hoogste niveau dat laat zien dat je een actieve en gewaardeerde deelnemer bent.

Het level-systeem is bedoeld als waardering voor goed gedrag en positieve interactie. Blijf dus vriendelijk, nieuwsgierig en actief: zo bouw je niet alleen aan je eigen level, maar ook aan een sterke en fijne community voor iedereen.

dilima1966
4.272 Reacties
1.240 Dagen lid
19.646 Likes
dilima1966
Link gekopieerd!
  • 1
    + 1
avatar

Nou nou zo erger overtredingen was dat niet

Appeltje
81 Reacties
1.493 Dagen lid
242 Likes
Appeltje
Link gekopieerd!
  • 1
    + 1
avatar

in de herhaling kon je zien dat hij hem in zijn nek raakte , dus overdreven naar zijn hoofd pakken. Terecht 1 minuut er uit.

Ron@home
67 Reacties
1.184 Dagen lid
441 Likes
Ron@home
Link gekopieerd!
  • 0
    + 1
avatar

Het was pure aanstellerij. Slory wérd wel geraakt, maar niet van dien aard dat ie geblesseerd moest blijven liggen en 'verzorging' nodig had. Om dit soort aanstellerij en matennaaierij de kop in te drukken is die regel juist in het leven geroepen...

wim_72
227 Reacties
88 Dagen lid
192 Likes
wim_72
Link gekopieerd!
  • 0
    + 1
avatar

Leuk die reacties, maar het ligt er maar net aan welke bril je op hebt 🫵 🤓

Kramer
Erkende gebruiker! Meer info
3.320 Reacties
1.498 Dagen lid
20.912 Likes
Kramer
Link gekopieerd!
  • 0
    + 1
avatar

Er was echt helemaal niets aan de hand, de regel goed toegepast.

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen