Ronaldo ontslaat zaakwaarnemer Mendes vanwege ruzie om reserverol
Cristiano Ronaldo laat zich niet langer vertegenwoordigen door zaakwaarnemer Jorge Mendes, zo maakt de Portugese krant Público bekend. De 37-jarige aanvaller werd al sinds het absolute begin van zijn carrière door Mendes gerepresenteerd, maar heeft nu besloten om een einde achter de samenwerking te zetten. Ook bij de overstap van Ronaldo naar Al-Nassr was Mendes niet betrokken.
De Portugese voetbalmakelaar hielp Ronaldo zijn gehele carrière bij zijn transfers naar Manchester United, Real Madrid, Juventus en wederom Manchester United. Het duo zou de afgelopen maanden echter op gespannen voet met elkaar zijn geweest, sinds Mendes Ronaldo geadviseerd zou hebben om zijn reserverol bij United te accepteren.
Ook zou de zaakwaarnemer hebben gezegd dat het interview met Piers Morgan geen goed idee zou zijn. In plaats van het beruchte interview stelde Mendes dat het beter zou zijn om de strijdbijl met Ten Hag te begraven en zich voorlopig neer te leggen bij zijn reserverol bij United. Hier zou Ronaldo echter niet van gediend zijn geweest, waardoor de breuk tussen het duo ontstond. De afgelopen maanden was Ricardo Regufe, een goede vriend van Ronaldo, verantwoordelijk voor het afhandelen van diens zaken.
Geen Europese interesse voor Ronaldo
Volgens het Engelse blad The Athletic zou Ronaldo bovendien gefrustreerd zijn geweest dat Mendes er na zijn definitieve vertrek bij United niet in slaagde om een Champions League-club voor hem te vinden. Ronaldo zou beschikbaar zijn geweest voor een jaarsalaris van 4,7 miljoen euro, wat slechts een fractie is van het salaris dat hij nu bij Al-Nassr gaat verdienen. Toch was er geen interesse voor de diensten van de Portugees.