De FIFA zal uitspraak gaan doen in de overgang van West Ham United-speler Carlos Tévez naar Manchester United. The Mancunians zijn verbolgen over het feit dat West Ham weigert mee te werken aan de medische keuring.
In de regels van de Premier League staat dat een speler pas gekeurd mag worden, indien ook de club waar hij dan onder contract staat daarmee akkoord gaat. Tévez was gister al in Manchester, maar kreeg van West Ham geen groen licht om zich te laten keuren.
Sir Alex Ferguson wil de Argentijns international graag inlijven, maar de club heeft echter nog geen officieel bod uitgebracht. West Ham wil daarom eerst afwachten, alvorens de sterspeler wordt gekeurd. De Londense club zegt te beschikken over de transferrechten van Tévez en dat hij nog drie seizoenen voor hun uitkomt. Eigenaar Kia Joorabchian van investeringsmaatschappij Media Sports Investments beweert echter ook de rechten in zijn bezit te hebben en inmiddels al een akkoord te hebben met Manchester.
Voorzitter David Gill van de recente landskampioen maakte bekend dat de wereldvoetbalbond uitspraak zal doen over deze zaak.