Hamburger SV heeft aanvoerder Rafael van der Vaart bestraft met een boete van 15.000 euro, zo meldt Bild. De Oranje-international moet zijn portemonnee trekken vanwege zijn kritiek op de clubleiding.
De Oranje-international heeft problemen met de beslissing van HSV om ploeggenoot Vincent Kompany voorlopig buiten de selectie te laten. De Belgische verdediger mag een week in zijn vaderland doorbrengen om zich op te laden na enkele mindere optredens.
"Het kan toch niet dat je een speler naar huis stuurt alleen maar omdat hij slecht gespeeld heeft? Oké, Kompany speelde niet goed, maar we waren allemaal slecht. Jammer dat Vincent niet bij ons is, we kunnen hem goed gebruiken", liet Van der Vaart weten.
Het Duitse sportblad stelt verder dat HSV inmiddels een akkoord heeft bereikt met Gerard Houllier. De Fransman is momenteel directeur van de Franse voetbalbond. Bij de Noord-Duitse club moet hij de opvolger worden van de naar PSV vertrekkende trainer Huub Stevens.