Kesler niet te spreken over NOS

0 reacties
Koen Freriks
4 september 2008, 22:23   Bijgewerkt: 22:29

Henk Kesler, directeur betaald voetbal van de KNVB, uit kritiek op de eerste zondagse voetbaluitzending van de NOS, waar de samenvattingen van de Eredivisie te zien zijn. Hij stelt dat de omroep "nog niet op 'topsportniveau' is." 

Kesler: "Net als u was ik benieuwd naar de eerste zondagse uitzending van Studio Sport. U weet wel, van dat bord op schoot. Zo'n 1,8 miljoen mensen bekeken de uitzending. Dat viel me nogal tegen, omdat er immers steeds geroepen was dat de NOS wel weer drie miljoen kijkers zou trekken." 

De directeur vindt dat Talpa en RTL, die eerder de tv-rechten van de Eredivisie verworven, het niet slechter deden. "Op de uitzending van de NOS was ook nog wel het nodige aan te merken, althans vanuit journalistiek oogpunt bezien. Bijvoorbeeld het verslag van Sparta - ADO Den Haag. Als je trouwens de kranten leest, hebben Talpa en RTL er de afgelopen jaren niets van gebakken, een mening die ik absoluut niet deel."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel