Lens: "Misschien is publiek verrast, maar ik niet"

0 reacties
21 maart 2012, 11:07

Jeremain Lens was zondag één van de uitblinkers bij PSV tegen SC Heerenveen. De aanvaller sukkelde de afgelopen maanden met zijn vorm en was meestal reserve, maar oogde tegen de Friezen herboren. Dat komt omdat hij kritisch naar zichzelf gekeken heeft en deze kans in de basis wilde pakken, zegt hij in De Telegraaf.

Toen Lens de afgelopen periode op de bank moest plaatsnemen, zat hij niet te mokken. "Ik ben heel kritisch op mijzelf geweest. Daardoor ben ik er zo nuchter onder. Ik wacht op mijn moment, en als het komt, zoals tegen Heerenveen, pak ik het."

Dat hij tegen SC Heerenveen ineens zo goed speelde, verbaasde Lens niet. "Misschien is het publiek verrast, zelf was ik dat niet." Niet alleen Lens, maar heel PSV speelde dit weekend uitstekend. "Dan zal iedereen wel roepen dat het komt door de trainerswissel. Maar ik zegt dat het daar niet mee te maken heeft. Het is meer zo dat de spelers bij hun zinnen zijn gekomen. Vraag me niet waarom we in de weken hiervoor wedstrijden dan zo fors verloren, want dat kan ik nog steeds niet verklaren. Maar feit is dat we nu weer doen waar we goed in zijn. Het is iets ongrijpbaars."

Nu PSV weer 'bij zinnen' gekomen is, zoals Lens het zegt, is volgens de aanvaller nog veel mogelijk. PSV moet voor twee prijzen gaan, vindt hij. "Ik wil niet alleen de beker winnen, ook de landstitel. Voor het huidige PSV is de dubbel echt nog mogelijk."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel