De Bundesliga heeft, ondanks de financiële crisis, een recordjaar achter de rug. Voor het eerst in de geschiedenis hebben de achttien clubs uit de hoogste afdeling van het Duitse voetbal gezorgd voor een totale omzet van meer dan twee miljard euro.
De Duitse clubs waren in het seizoen 2011/ 2012 samen goed voor een geldstroom van maar liefst 2,081 miljard. Dat is zeven procent meer dan een seizoen eerder. Het is al het achtste jaar op rij dat het 'omzetrecord' scherper gesteld wordt. Tien jaar geleden zat de totale omzet van de achttien clubs nog rond de één miljard euro.
Opvallend is dat veertien van de achttien clubs in Duitsland zwarte cijfers schreef over het afgelopen seizoen. De gezamenlijke nettowinst bedroeg 55 miljoen euro.