Pastoor blij met 'winning attitude' bij NEC

0 reacties
21 juli 2013, 00:05

Het seizoen moet nog beginnen, maar Alex Pastoor heeft zijn oneliners weer paraat. Na afloop van de oefenwedstrijd tegen het Turkse Sivasspor, die door zijn club met 2-0 gewonnen werd, was hij lovend over de 'winning attitude' van zijn ploeg.

Tegen Sivasspor kwam NEC een stuk beter voor de dag dan in de vorige duels deze voorbereiding. "De uitslag is nu positief", geeft Pastoor aan bij Omroep Gelderland. "Dat vind ik leuk, want dat geeft een gevoel van extra zelfvertrouwen voor de jongens. Maar het was aardig voor elkaar met name als het gaat over de fysieke prestatie en een bepaalde overlevingsdrang. Ik wil dat graag winning attitude noemen."

"Aanvallend vond ik het af en toe heel aardig om te zien. Navarone Foor speelt daarin een sleutelrol en je ziet de talenten van Cihat Celik, een jongen van pas zeventien jaar. En we hebben met Michael Higdon een speler bij wie we de bal kwijt kunnen, waarna we kunnen gaan aanvallen", prijst de oefenmeester zijn voorhoede.

Celik, afkomstig uit de eigen jeugd, en Higdon scoorden tegen Sivasspor.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel