Lionel Messi herstelt voorspoedig van de hamstringblessure die hij eind september opliep. De aanvaller heeft maandagavond weer voor het eerst met de groep meegetraind, meldt zijn club FC Barcelona op haar website.
Messi werkte een training af met een select gezelschap, aangezien de meeste spelers van FC Barcelona momenteel op pad zijn met hun nationale ploeg. Afgezien van Messi stonden alleen Pinto, Oier, Montoya, Puyol, Mascherano, Bartra, Adriano, Dos Santos, Tello en Cuenca met coach Tata Martino op het trainingsveld.
Voor FC Barcelona staat komende zaterdag een uitwedstrijd tegen Osasuna op het programma. Of Messi dat duel haalt, moet de komende dagen blijken. Drie dagen later speelt Barça in de Champions League in San Siro tegen AC Milan.