Iniesta: "El Clásico is voetbalvariant van oorlog"

0 reacties
18 maart 2014, 11:24

In Estadio Santiago Bernabéu wordt zondagavond de kraker tussen Real Madrid en FC Barcelona gespeeld - een belangrijke wedstrijd in de strijd om de Spaanse landstitel. Andrés Iniesta geeft toe dat El Clásico bijzondere gevoelens losmaakt.

De Catalanen staan momenteel derde op de ranglijst, één punt achter Atletico Madrid en vier achter Real. Zondag verliezen zou een behoorlijke streep door de rekening betekenen voor Barcelona. "Het is geen gemakkelijk seizoen geweest", stelt de middenvelder in Spaanse media. "Er zijn veel dingen over ons gezegd en wisselingen geweest. We hebben nu een zware wedstrijd voor de boeg, maar ook een mooie. We zullen alles uit de kast moeten halen om te winnen van Madrid."

In de privésfeer kreeg de Spaans international vorige week een zware klap te verwerken, zijn vrouw had een miskraam. "Als je je down voelt en een zware tijd doormaakt, en zoveel steun ontvangt van mensen die je niet eens kent, geeft dat je heel veel kracht om door te gaan. Mijn vrouw en familie zijn zeer dankbaar voor alle steun die we hebben gekregen. Ik heb ook berichten gekregen van spelers van Real, sommige dingen zijn belangrijker dan voetbalwedstrijden."

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel