Busquets tevreden over debuut Koeman: "Systeem is anders"

0 reacties
28 september 2020, 11:40

Sergio Busquets speelde zondag samen met Frenkie de Jong in de controle bij FC Barcelona in een 4-2-3-1-systeem tegen Villarreal. Dat verliep vlotjes, want de eerste competitiewedstrijd werd met 4-0 gewonnen. De Spanjaard is tevreden.

"We speelden goed, vooral in de eerste helft. We waren superieur, bleven in beweging en vonden steeds de ruimtes. In de tweede helft namen we wat gas terug om de 'nul' te houden. Het voelt goed", sprak de routinier na afloop in Spaanse media. Hij denkt dat de nieuwe formatie goed kan uitpakken. "Het systeem is inderdaad anders en er zijn een aantal nieuwe teamgenoten, die zich zo snel mogelijk proberen aan te passen. We voelen ons er goed bij en willen zo doorgaan om echt de ploeg te worden die we willen zijn."

Volgens de middenvelder is er niet echt iets bijzonders veranderd sinds de komst van Koeman, maar is de sfeer wel gewoon goed. "Maar die is altijd goed geweest. Met wedstrijden als deze kan dat alleen maar beter worden."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel