Slot zet journalist lachend op zijn plek

Slot zet journalist lachend op zijn plek
Foto: © liverpoolfc.com
7 reacties
10 december 2024, 16:44

Arne Slot heeft maandagavond een Spaanse journalist op zijn plek gezet. Liverpool gaat dinsdag op bezoek bij Girona, waar op de voorafgaande persconferentie wordt gesteld dat Slot vorig jaar werkzaam was bij PSV. De trainer verbetert de journalist vervolgens met een grijns op zijn gezicht.

Tijdens de persconferentie van maandag krijgt Slot van een aanwezige journalist een vraag in het Spaans gesteld, waarna deze voor hem wordt vertaald. “Goedenavond en welkom in Girona”, klinkt het. “Ik wil een vraag stellen over de tegenstander. Je bent iemand uit de voetbalwereld, je hebt PSV gecoacht en nu Liverpool. Girona heeft een ambitieus plan. Wat betekent Girona voor jou?”, krijgt Slot via de vertaler te horen.

Artikel gaat verder onder video

LEES OOK: Virgil van Dijk in Wereldelftal van het Jaar, één Nederlander valt af

De Nederlandse oefenmeester schiet direct in de lach. “Of de vertaler heeft een fout gemaakt, of jij”, begint hij tegen de journalist. “Ik heb namelijk voor Feyenoord gewerkt, niet voor PSV.” Slot gaat vervolgens wel serieus in op de vraag. “Het is heel speciaal wat ze hier hebben gedaan. Met name afgelopen seizoen, maar ook dit seizoen.” Doordat Girona lang meedeed om de titel, maakt de trainer zelfs de vergelijking met Leicester City, dat in 2016 verrassend kampioen van Engeland werd. “Dat laat zien hoe goede trainer Míchel is.”

LEES OOK: 'Arne Slot en Liverpool komen in zoektocht naar nieuwe verdediger uit bij Nederlander'

Excuses aan Slot

Nadat Slot later in zijn antwoord nogmaals heeft benadrukt dat hij geen trainer is geweest bij PSV, komt de journalist die de vraag stelde weer aan het woord. “Sorry voor de fout, dat lag aan mij”, biedt hij zijn excuses aan.

➡️ Misschien vind je dit artikel ook interessant

🔗 ‘Real Madrid richt pijlen op Gravenberch, schrikt van enorme vraagprijs van Liverpool’

Liverpool-middenvelder Ryan Gravenberch is op de radar verschenen bij Real Madrid, dat echter geschrokken zou zijn van de hoge vraagprijs.

7 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel