‘Houding Alex Kroes kost Ajax miljoenentransfer’

24 juli 2025, 08:17
asdlfkjasdlkf
Foto: © ajax.nl
9 reacties
Maak ons je Google-favoriet

1. FC Köln heeft zich teruggetrokken uit de onderhandelingen met Ajax over Ahmetcan Kaplan, zo weet Patrick Berger van het Duitse Sky. De Amsterdammers zouden een te hoog bedrag verlangen voor de Turkse stopper, die al persoonlijk rond was met de Duitse club.

Ajax leek deze zomer na drie seizoenen afscheid te gaan nemen van Kaplan. De 22-jarige verdediger kwam in 2022 over van Trabzonspor voor 9,5 miljoen euro, maar wist in Amsterdam nooit een vaste basisplaats te veroveren. Köln was concreet voor de Turk, waarmee ook een persoonlijk akkoord werd bereikt. Een deal met Ajax blijft echter uit.

Artikel gaat verder onder video

Dat heeft volgens Berger alles te maken met de houding van Kroes in de onderhandelingen, die moeizaam verlopen. De technisch directeur is namelijk bereid een verlies te accepteren op de mandekker, maar zet alsnog in op een bedrag van zes miljoen euro. Voor Köln is dat bedrag te hoog, waardoor de club uit het westen van Duitsland zich nu heeft teruggetrokken uit de onderhandelingen.

Köln is nog wel naarstig op zoek naar een nieuwe centrumverdediger en komt daarvoor nu uit bij Calvin Brackelmann van SC Paderborn. Toch blijft Kaplan nog wel in beeld bij de promovendus. Mocht Ajax nog zakken in de vraagprijs, is de kans aanwezig dat Köln zich opnieuw in Amsterdam zal gaan melden.

➡️ Meer Ajax nieuws

👉 Kieft schetst onheilspellend scenario voor Heitinga 🔗

👉 Transfergerucht de kop ingedrukt: ‘Ajax weet van niets’ 🔗

👉 Verweij komt met heel ander geluid over Forbs 🔗

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. Gusa
    Erkende gebruiker! Meer info
    1.357 Reacties
    1.502 Dagen lid
    7.033 Likes
    Gusa
    Gekopieerd!

    Of het is dus de houding van Köln, die voor een dubbeltje op de eerste rij willen zitten. Lekker makkelijk om het af te schuiven op een TD die zich gewoon niet laat piepelen.

  2. Ensabella
    5 Reacties
    1.011 Dagen lid
    101 Likes
    Ensabella
    Gekopieerd! bewerkt

    Ik weet niet wat jullie in je ogen hebben zitten, maar volgensmij is dit nog steeds een prima talent. Ook als je kijkt hoe hij vorig jaar jong Ajax op sleeptouw nam. Daar zit meer in dan we tot nu gezien hebben. Daarnaast een verdediger met wat pit werkt altijd goed in Ajax. Nee, deze jongeman hoeft niet voor een duppie weg. Mocht verkoop niet lukken, overweeg dan een verhuurperiode.

  3. Ruud40
    Erkende gebruiker! Meer info
    1.020 Reacties
    770 Dagen lid
    12.067 Likes
    Ruud40
    Gekopieerd!

    Iedereen weet dat Ajax uitverkoop houdt en na 2,5 transferperiode dat Kroes niet echt een geweldige onderhandelaar is. Nu het geld voor Hato binnen lijkt te stromen kan Kroes eindelijk een keer niet meebuigen. Wordt tijd ook.

  4. FactualOfferi
    313 Reacties
    1.185 Dagen lid
    2.020 Likes
    FactualOfferi
    Gekopieerd!

    Ik vind het helemaal geen onaardige speler eerlijk gezegd. Is nog jong, zit echt nog wel rek in. Snap eerlijk gezegd niet dat Ajax hem wil verkopen. Hato gaat waarschijnlijk weg. Waarom zou je hem nu weg doen?

  5. Copa
    2.225 Reacties
    1.152 Dagen lid
    22.825 Likes
    Copa
    Gekopieerd!

    Nou dan blijft hij toch gewoon in Amsterdam, zeker nu Hato vertrekt zou het prettig zijn als hij bleef. Wellicht andere salarisvoorwaarden

    1. Fulko
      8 Reacties
      816 Dagen lid
      84 Likes
      Fulko
      Gekopieerd!

      Wat een stemmingmakerij weer deze titel. Hij doet het juist goed. Poot stijf houden. Hulde voor Kroes juist

  6. Hurricane.
    349 Reacties
    822 Dagen lid
    2.372 Likes
    Hurricane.
    Gekopieerd!

    Ongelofelijk. Kroes bakt er helemaal niks van.

  7. dilima1966
    4.274 Reacties
    1.243 Dagen lid
    19.651 Likes
    dilima1966
    Gekopieerd! bewerkt

    Clubs weten dat ze geloodst moeten worden en willen er gebruik van maken om spelers voor een habbekrats over te nemen van ajax

  8. divano
    148 Reacties
    1.502 Dagen lid
    937 Likes
    divano
    Gekopieerd!

    6 Miljoen? 3 miljoen en strik er om, breng hem zelf wel voor 100 euries naar Koln