Van der Kraan sneert: 'Bij Heracles bleven méér mensen in het stadion dan bij Ajax'

20 oktober 2025, 18:35
Johan Cruijff ArenA loopt leeg
Foto: © Imago
4 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Marcel van der Kraan heeft maandag een pijnlijke vergelijking getrokken tussen de supporters van Heracles Almelo en Ajax. De journalist van De Telegraaf zag hoe de fans van de Heraclieden – ondanks een 0-7-achterstand – het stadion niet vroegtijdig verlieten. Dat gold niet voor de supporters van de Amsterdammers, stelt Van der Kraan bij Kick-off.

Heracles Almelo deed afgelopen zondag niet bepaald aan klantenbinding. De ploeg werd in eigen stadion afgedroogd door Feyenoord en verloor met 0-7. Ondanks de monsterscore bleven de supporters tot het laatste fluitsignaal zitten. Zaterdagavond, bij de wedstrijd tussen Ajax en AZ (0-2), was dat anders, zo zag Van der Kraan.

Artikel gaat verder onder video

“Het was wel grappig: ik was natuurlijk in Almelo, bij Heracles. Die stonden met 0-7 achter, maar daar bleven meer mensen dan in de Johan Cruijff ArenA,” constateerde Van der Kraan zondagmiddag.

De Feyenoord-watcher van De Telegraaf maakte nog iets anders opvallends mee: “Na afloop kwam ik in de ‘feestzaal’ – zo noem ik dat dan. Ze hadden met 0-7 verloren, maar je kon niet meer praten. Hollandse muziek stond aan, André Hazes, het bier ging over de tap. Dan denk ik: jezus, 0-7 verloren,” deelt de journalist zijn ervaring.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. B. Algehakt
    31 Reacties
    676 Dagen lid
    86 Likes
    B. Algehakt
    Gekopieerd!

    Supporters van Heracles durfden niet eerder weg omdat er buiten het stadion volgesnoven kakkerlakken rondliepen.

    1. Deblauwe1
      783 Reacties
      1.502 Dagen lid
      1.651 Likes
      Deblauwe1
      Gekopieerd!

      Hoezo?????? waren daar die Ajaxsupporters, die hun wedstrijd zo vroeg verlieten???????

    2. Quarlon
      Erkende gebruiker! Meer info
      1.296 Reacties
      1.502 Dagen lid
      4.719 Likes
      Quarlon
      Gekopieerd!

      @B. Algehakt je doet je naam eer aan…

    3. B. Algehakt
      31 Reacties
      676 Dagen lid
      86 Likes
      B. Algehakt
      Gekopieerd!

      want?