Opvallende beelden op Varkenoord in aanloop naar Ajax – Feyenoord: shirt staat in brand

13 december 2025, 17:11
Feyenoord-fans verzamelen zich op Varkenoord
Foto: © Imago
3 reacties
Maak ons je Google-favoriet

In aanloop naar De Klassieker van aankomende zondag hebben Feyenoord-fans zich in grote getalen verzameld bij de afsluitende training. Op Varkenoord werden de Rotterdammers gesteund met flink wat vuurwerk. Ook circuleren er beelden van een Ajax-shirt dat door een Feyenoord-supporter in brand wordt gestoken.

Het Legioen was zaterdagmiddag aanwezig bij de laatste training voor het duel met aartsrivaal Ajax. Tijdens de laatste voorbereidingen voor De Klassieker steunden honderden Feyenoord-fans hun ploeg met vuurwerk. Dat zorgde voor een prachtige sfeer en leverde spectaculaire beelden op.

Artikel gaat verder onder video

Toch circuleren er ook opvallende beelden vanuit Varkenoord. Te zien is hoe een brandend Ajax-shirt door een supporter omhoog wordt gehouden. Op de achtergrond klinken tevens verschillende leuzen richting de Amsterdamse club.

Zondag wordt er om 14.30 uur afgetrapt in de Johan Cruijff ArenA. Feyenoord wil zich daar revancheren voor de Europese blamage tegen FCSB, terwijl Ajax de goede vorm juist wil voortzetten. De Amsterdammers wonnen hun laatste drie duels.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. Klantenservice
    Erkende gebruiker! Meer info
    2.054 Reacties
    1.309 Dagen lid
    18.999 Likes
    Klantenservice
    Gekopieerd!

    Zo jammer dat er bij elke club mensen rondlopen waarbij de haat voor een andere club groter is dan de liefde voor het spelletje.

  2. Martin0345
    324 Reacties
    1.223 Dagen lid
    1.399 Likes
    Martin0345
    Gekopieerd!

    Dat is toch weer ongeveer €100 erbij voor Ajax

  3. PSV bril!
    396 Reacties
    646 Dagen lid
    877 Likes
    PSV bril!
    Gekopieerd!

    We zijn weer lekker bezig.... Zucht