Taylor weigert contractverlenging bij Ajax en mag deze winter vertrekken

9 december 2025, 16:51
Ajax-speler Kenneth Taylor
Foto: © Imago
6 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Kenneth Taylor is tot dusver niet ingegaan op de pogingen van Ajax om zijn contract te verlengen, zo meldt ESPN. De middenvelder aast al lange tijd op een transfer en lijkt deze winter eindelijk zijn zin te gaan krijgen.

Taylor beschikt bij Ajax nog over een contract tot medio 2027. Dit zorgt er normaal gesproken voor dat zijn transferwaarde alleen maar omlaag gaat. De Amsterdammers zouden de tweede aanvoerder graag een nieuwe verbintenis laten tekenen, maar tot dusver weigert Taylor hier op in te gaan. Daardoor is de kans volgens ESPN groot dat hij komende transferperiode mag vertrekken.

Artikel gaat verder onder video

De middenvelder mikt al langer op een vertrek bij Ajax. Afgelopen zomer klopte het FC Porto van Francesco Farioli nog aan in de Johan Cruijff ArenA, maar die transfer kwam er tot teleurstelling van Taylor niet van. Het aflopende contract van de reserve-aanvoerder helpt niet met zijn transferwaarde, terwijl ook zijn wisselvallige vorm hier afbreuk aan doet. “Januari lijkt dus voor beide partijen een uitgelezen moment om uit elkaar te gaan”, stelt ESPN.

Ook Fitz-Jim kan vertrekken

Naast Taylor lijkt ook Kian Fitz-Jim op weg naar de uitgang bij Ajax. De 22-jarige rechtspoot heeft al langer nauwelijks uitzicht op een basisplaats, waardoor hij openstaat voor een vertrek uit de Johan Cruijff ArenA. Met de verkoop van het tweetal ontstaat er ruimte op het middenveld van Ajax, waar talenten als Jorthy Mokio (17), Sean Steur (17) en Rayane Bounida (19) van kunnen profiteren.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. WimHoebergen06
    302 Reacties
    1.459 Dagen lid
    1.259 Likes
    WimHoebergen06
    Gekopieerd!

    steur en mokio zijn in potentie denk ik beter, dus probeer het nodige geld tevangen zolang het kan

  2. Vriendje Stokvis
    2.140 Reacties
    776 Dagen lid
    9.770 Likes
    Vriendje Stokvis
    Gekopieerd!

    Die Taylor gaat echt niet bijteken die gaat flink cashen. Slimme jongen.

  3. Zadkine
    360 Reacties
    1.034 Dagen lid
    3.110 Likes
    Zadkine
    Gekopieerd!

    Nergens te slijten afgelopen zomer, was wel anders toen er zoveel jaren geleden nog weleens een prijs gewonnen werd. En het wrange tegelijkertijd is het je beste speler.

  4. CG
    4.125 Reacties
    1.199 Dagen lid
    14.636 Likes
    CG
    Gekopieerd!

    35 miljoen aftikken en dan maar naar het buitenland!!

  5. real8madrid
    Erkende gebruiker! Meer info
    146 Reacties
    1.503 Dagen lid
    1.144 Likes
    real8madrid
    Gekopieerd!

    Wat zouden ze er nog voor krijgen, 10 miljoen?

  6. Quarlon
    Erkende gebruiker! Meer info
    1.296 Reacties
    1.500 Dagen lid
    4.719 Likes
    Quarlon
    Gekopieerd!

    Snap wel dat hij na een aantal jaren weg wil bij Ajax. Is ook weinig perspectief op dit moment. Lekker bij een modale club in de PL gaan ballen. Zie hem niet schitteren in de subtop laat staan de top