FC Utrecht, Groningen en Go Ahead willen Edvardsen huren: Ajax verkoopt 'nee'

17 januari 2026, 13:40
Ajax-speler Oliver Edvardsen
Foto: © Imago
2 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Oliver Edvardsen staat in de belangstelling van FC Groningen, FC Utrecht en Go Ahead Eagles. De drie Eredivisie-clubs onderzochten de mogelijkheid om de vleugelaanvaller te huren van Ajax, maar krijgen nul op het rekest. Dat meldt Voetbal International.

De Amsterdammers willen de Noor deze transferperiode niet op huurbasis laten vertrekken, maar staan wel open voor een transfer. “Ajax staat er open voor, dus die mogelijkheid bestaat. We hebben wel wat contact met een paar clubs, maar ik wil er niet heel veel over kwijt. Tijdelijk of definitief? Dat hangt er echt vanaf wat het plan van een club met mij is”, sprak Edvardsen, die zelf openstaat voor een vertrek uit de Johan Cruijff Arena, bij ESPN.

Artikel gaat verder onder video

Go Ahead Eagles (de oud-club van Edvardsen), FC Groningen en FC Utrecht hebben geïnformeerd bij Ajax of de aanvaller te huur is, maar voor de Amsterdammers is deze constructie niet bespreekbaar. Edvardsen speelt sinds de winter van 2025 bij Ajax, dat de buitenspeler voor zo’n drie miljoen euro oppikte bij Go Ahead. In 28 duels was de Noor goed voor vier goals en twee assists. Zijn contract loopt nog door tot medio 2028.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. Vrij Dag
    696 Reacties
    902 Dagen lid
    1.044 Likes
    Vrij Dag
    Gekopieerd!

    Verhuren aan een Ned. clubs zou ik sowieso niet doen; wel verkopen en het liefste aan een buitenlandse club. Die willen en kunnen vaak meer betalen

    1. CG
      4.125 Reacties
      1.201 Dagen lid
      14.636 Likes
      CG
      Gekopieerd!

      @Neesje Lijkt een hele goede optie. Zeker doen!!