Chris Woerts reageert, nu hij zwaar onder vuur ligt

21 augustus 2026, 17:47
Chris Woerts
Foto: © Imago
3 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Chris Woerts heeft op LinkedIn gereageerd op de grote technische problemen rond de livestream van FC Sion - Ajax. De sportmarketeer was namens Talpa betrokken bij het binnenhalen van de uitzendrechten voor KIJK, maar zag donderdagavond hoe supporters lange tijd teleurgesteld werden door technische problemen.

Supporters van Ajax moesten vijf euro betalen om de Europese wedstrijd van hun club via KIJK te bekijken. Nadat fans de app hadden gedownload, een account hadden aangemaakt en de wedstrijd hadden aangeschaft, bleek de livestream niet direct beschikbaar. KIJK kampte met grote technische problemen, waardoor de uitzending niet op het geplande tijdstip op gang kwam.

Artikel gaat verder onder video

Uiteindelijk kregen kijkers pas ruim een kwartier na de aftrap en ongeveer een halfuur nadat de uitzending had moeten beginnen beeld. Ook daarna kampten sommige gebruikers nog met haperingen. De problemen leidden logischerwijs tot veel boze reacties, waarbij ook Woerts het moest ontgelden. De sportmarketeer had eerder vol trots aangekondigd dat KIJK de rechten voor de wedstrijd had binnengehaald. Inmiddels heeft Talpa besloten om alle Ajax-fans die voor de wedstrijd hebben betaald te compenseren.

Op LinkedIn reageert Woerts op dat besluit. Hij vindt dat Talpa de juiste keuze maakt door het geld terug te storten. "Als er door wat voor reden ook problemen ontstaan moet je ook durven compenseren en de fout erkennen", begint Woerts. "Als je als fan niet de kwaliteit krijgt die vooraf is beloofd en waardoor de gebruikservaring wordt gefrustreerd moet je de hand in eigen boezem steken. De technische issues rond de wedstrijd van Ajax waren meer dan irritant en dan moet je je als een grote jongen gedragen. Fout erkennen en de gebruikers terugbetalen. Zo ga je met elkaar om. En dooor", eindigt de sportmarketeer.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
Meest relevant
Nieuwste
Oudste
3 reacties
Vanaf level 0
Vanaf level 1
Vanaf level 2
Vanaf level 3
Vanaf level 4
Vanaf level 5
Vanaf level 6
Vanaf level 7
Vanaf level 8

Iedere nieuwe gebruiker begint op level 0. Vanaf dat moment groeit je level automatisch mee met je activiteit binnen de community. Zodra je account is goedgekeurd en je actief meedoet door berichten te plaatsen, te reageren of anderen te helpen, laat je zien dat je betrokken bent.

Hoe vaker je op een positieve, respectvolle en constructieve manier bijdraagt, hoe sneller je level stijgt. Je kunt doorgroeien tot level 8, het hoogste niveau dat laat zien dat je een actieve en gewaardeerde deelnemer bent.

Het level-systeem is bedoeld als waardering voor goed gedrag en positieve interactie. Blijf dus vriendelijk, nieuwsgierig en actief: zo bouw je niet alleen aan je eigen level, maar ook aan een sterke en fijne community voor iedereen.

Dave de Louw
1 Reactie
932 Dagen lid
2 Likes
Dave de Louw
Link gekopieerd!
  • 2
    + 1
avatar

Ik heb mijn geld nog niet terug. Eerst zien dan geloven. Die Chris Woerts heeft voor mij wel afgedaan

Quarlon
Erkende gebruiker! Meer info
1.293 Reacties
1.492 Dagen lid
4.717 Likes
Quarlon
Link gekopieerd!
  • 1
    + 1
avatar

@Dave de Louw met deze quotes is niets mis. Nu nog boter bij de vis

Kramer
Erkende gebruiker! Meer info
3.300 Reacties
1.492 Dagen lid
20.867 Likes
Kramer
Link gekopieerd!
  • 2
    + 1
avatar

Eigenlijk wel mooi dat ze aan verkochte streams uiteindelijk niets hebben verdiend. Dit soort wedstrijden horen niet achter een betaalmuur daar moet Eredivisie CV zich hard voor maken bij de Uefa.

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen