Feyenoord heeft interesse in De Graafschap-aanvoerder Maas Willemsen, weet De Gelderlander. De 22-jarige verdediger is aankomende zomer transfervrij en zou ‘de clubs voor het uitkiezen hebben’.
Willemsen is bezig aan zijn derde seizoen in het profvoetbal, al speelde hij in zijn eerste twee jaren voor De Graafschap in totaal slechts acht wedstrijden. Dit seizoen is de centrale verdediger echter een vaste waarde voor het elftal van Marinus Dijkhuizen, en was hij in de laatste reguliere Keuken Kampioen Divisie-wedstrijd zelfs aanvoerder. De Graafschap won met 1-4 en plaatste zich als nummer zes voor de play-offs om promotie/degradatie.
LEES OOK: COLUMN: De stem van De Kuip
Het contract van Willemsen loopt deze zomer af, maar De Superboer kan volgens De Gelderlander bij meerdere clubs terecht. Allereerst zou Feyenoord Willemsen willen vastleggen en hem vervolgens willen verhuren aan satellietclub FC Dordrecht.
Ook KNVB-Bekerwinnaar Go Ahead Eagles zou azen op Willemsen. De verdediger zou bovendien zijn contract bij De Graafschap kunnen verlengen. Voor nu staan eerst de Keuken Kampioen play-offs op het programma, waarin de club na zes jaar weer kan terugkeren naar de Eredivisie. Allereerst staat een dubbele ontmoeting met FC Dordrecht op het programma.
👉 'Van Persie is genadeloos en heeft weinig interesse in door Feyenoord verhuurde spelers' 🔗
👉 Boskamp hekelt Van Persie: ‘Hij is ineens poeslief’ 🔗
👉 Feyenoord heeft goud in handen: 'Hij gaat de nieuwe Stefan de Vrij worden' 🔗
👉 Feyenoord-target opgehemeld: 'Heerlijk, hij heeft wat weg van Rui Costa' 🔗
👉 Groot nieuws voor Santiago Giménez bij AC Milan 🔗