Ajax-target spreekt zich uit: ‘Loop sinds klein al met Ajax-shirtje rond’
Ajax-doelwit Joeri Heerkens is al van kinds af aan fan van de Amsterdamse club en zou een overstap dan ook mooi vinden. Dat vertelt de jonge keeper in gesprek met ESPN. Ajax zou al een bod gedaan hebben op Heerkens.
Zo'n anderhalve week geleden kwam het nieuws naar buiten dat Heerkens in beeld is bij Ajax, als talentvolle stand-in achter Vítězslav Jaros. Laatstgenoemde werd woensdag als eerste zomeraanwinst gepresenteerd door de Amsterdammers. Ajax huurt de 23-jarige Tsjech voor een seizoen van Liverpool, waar hij vorig seizoen al samenwerkte met de nieuwe Ajax-trainer John Heitinga. Ajax zou Sparta Praag zelfs al een bod van 1,5 miljoen euro hebben gedaan.
LEES OOK: ‘Nieuwe absolute topclub in de markt voor Taylor’
Kersvers Europees kampioen Onder 19 Heerkens wordt door ESPN gevraagd of hij een stap naar Ajax ziet zitten en reageert eerlijk: “Ik moet zeggen dat ik al sinds klein Ajax-fan ben. Ik loop al sinds klein in een Ajax-shirtje rond.”
“Ik denk dat als de positie en de stap logisch zijn, dat ik er zeker voor opensta”, gaat Heerkens verder. “Ik denk dat de Eredivisie sowieso een mooie vervolgstap kan zijn vanaf Sparta Praag. Het is niet een te grote stap vanaf de Tsjechische competitie" Uiteindelijk onthult de negentienjarige doelman dat er ook andere clubs in de race zijn om zijn handtekening. “Ik ga gewoon kijken wat de beste stap is”, aldus Heerkens.
➡️ Meer Ajax nieuws
👉 'Ajax vangt bot in Turkije: bod van 9 miljoen euro afgewezen'🔗
👉 Driessen hekelt beslissing KNVB over Ajax🔗
👉 ‘Van Dijk pleit bij Liverpool voor komst Ajax-ster’ 🔗
👉 ‘Ajax wil transfervrije Duitse middenvelder binnenhalen’🔗
👉 Ajax-leiding lijnrecht tegenover elkaar over terugkeer Blind en Tadic 🔗