Het laatste voetbalnieuws » Tuchtcommissie sluit dopingdossier over Totti
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Tuchtcommissie sluit dopingdossier over Totti

Tuchtcommissie sluit dopingdossier over Totti

Gepubliceerd op vrijdag 12 oktober 2007 om 20:12

Een mogelijke dopingzaak tegen Francesco Totti is van de baan. Op verzoek van het Italiaans Olympisch Comité (CONI) heeft de tuchtcommissie van de Italiaanse voetbalbond het dossier gesloten. Alleen als zich nieuw bewijsmateriaal aandient, kan de antidopingcommissie van CONI de zaak heropenen.

Volgens het Italiaanse persbureau ANSA had Totti zich op 13 mei veel te laat gemeld voor een reguliere dopingcontrole. De 58-voudige international van AS Roma voerde de geboorte op die dag van zijn tweede kindje Chanel als reden aan. Op basis van de Italiaanse dopingreglementen moesten de autoriteiten niettemin een onderzoek naar de handel en wandel van Totti beginnen.

De kwestie bleef in Italië lang geheim, maar vrijdag kwam de zaak alsnog in de openbaarheid na de formele sluiting van het dossier. De publiciteit leidde tot veel ophef rond Totti, één van de sporticonen van Italië. Hij is sinds 1993 contractspeler bij Roma en won vorig seizoen met 26 competitietreffers de Gouden Schoen in Europa.


Gerelateerd

Clubs

AS Roma

Personen

Francesco Totti

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media