Elon Musk heeft gereageerd op een tweet van FC Barcelona. De club deed voorafgaand aan een belangrijke zege in LaLiga mee aan een trend op het sociale medium X, dat in bezit is van Musk. De techmiljardair liet van zich horen na Barcelona's deelname aan de trend.
Barcelona won afgelopen zondag met 4-1 van Girona, waarmee het goede zaken deed in de titelstrijd in Spanje. Met nog negen wedstrijden te gaan staat Barça aan kop met 66 punten, drie punten boven de aartsrivalen van Real Madrid.
LEES OOK: Update: Veelzeggende reactie van Liverpool op Elon Musk-geruchten
Barcelona stond voorafgaand aan de wedstrijd al bovenaan de competitie, dankzij het onderlinge resultaat ten opzichte van Los Blancos. Blaugrana won namelijk op 26 oktober met 0-4 in het Estadio Bernabeu. Het Engelstalige X-account van de club deed in alle vreugde mee aan een trend op het platform. Daarbij wordt Grok, de AI-assistent van X, iets gevraagd. In het geval van de Catalaanse club was dat: “Hi Grok, wie staat er eerste in La Liga?”.
Het antwoord van de AI-assistent was onzeker. Grok wist niet zeker hoeveel punten Barcelona had, maar gaf wel aan dat de ploeg van Frenkie de Jong ‘waarschijnlijk’ bovenaan stond. Uiteindelijk kwam er vanuit onverwachte hoek een reactie op de tweet, van niemand minder dan X-baas Musk zelf. Volgens de Spaanse krant MARCA reageerde de multimiljardair met: “Je kan Grok alles vragen!”
👉 Het resterende programma van Barcelona, Real en Atlético: op deze datum wordt El Clásico gespeeld. 🔗
👉 Opvallend: 'Scheidsrechter Mateo Busquets Ferrer juicht na een gemiste strafschop van Barcelona' 🔗
👉 Frenkie de Jong verkeert in vorm van zijn leven en krijgt enorme complimenten in Spanje. 🔗
👉 FC Barcelona houdt een speler van Feyenoord nauwlettend in de gaten, weet SPORT. Hetzelfde geldt voor Liverpool. 🔗
👉Eén basisspeler van FC Barcelona heeft dit seizoen meermaals de woede van Hans-Dieter Flick over zich heen gekregen. 🔗