Het laatste voetbalnieuws » Strafpunt amateurs voor wangedrag
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Strafpunt amateurs voor wangedrag

Gepubliceerd op donderdag 15 november 2007 om 12:47

De tuchtcommissie van de KNVB heeft de eerste elftallen van de amateurclubs Kloetinge en Spakenburg een punt in mindering gebracht. Ook moeten beide verenigingen, die uitkomen in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal, een geldboete betalen van respectievelijk 500 en 400 euro.

De voetbalbond straft de clubs, omdat ze zich in het onderlinge duel op 29 september schuldig maakten aan "het overtreden van de wedstrijdbepalingen door middel van het deelnemen aan collectief duw- en trekwerk."

De tuchtcommissie van de KNVB oordeelde tevens dat Kloetinge schuldig is aan het overtreden van de ordemaatregelen, waardoor de boete voor de thuisclub hoger uitviel dan voor Spakenburg. Ook na het strafpunt blijft Spakenburg de nummer vier op de ranglijst, Kloetinge is tiende.


Gerelateerd

Clubs

Spakenburg

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media