Het laatste voetbalnieuws » Manchester United laat tiental Liverpool kansloos
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Manchester United laat tiental Liverpool kansloos

Manchester United laat tiental Liverpool kansloos

Gepubliceerd op zondag 23 maart 2008 om 16:45

Koploper Manchester United blijft op koers richting het landskampioenschap. Het team van Sir Alex Ferguson won zondag in eigen stadion met 3-0 van Liverpool, dat de hele tweede helft met tien man speelde.

Rood voor Mascherano
Rood voor Mascherano

Wes Brown kopte ManUnited in de eerste helft naar 1-0. Vlak voor rust moest Liverpool-middenvelder Javier Mascherano het veld af met twee keer geel. De Portugese aanvallers Cristiano Ronaldo en Luis Nani maakten laat in de tweede helft de overige twee doelpunten.

Edwin van der Sar stond na een liesblessure weer in het doel van United. Bij Liverpool speelde Dirk Kuijt de hele wedstrijd. Ryan Babel werd halverwege de tweede helft gewisseld.

Manchester United heeft nu zes punten voorsprong op Arsenal, dat later zondag tegen de nummer drie Chelsea speelt. Liverpool blijft ondanks het verlies op de vierde plaats staan.


Gerelateerd

Clubs

Manchester United
Liverpool

Tip:

Boek je voetbalreis naar Manchester United veilig bij Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media