Het laatste voetbalnieuws » Engelse topclubs knoeien punten
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Engelse topclubs knoeien punten

Engelse topclubs knoeien punten

Gepubliceerd op woensdag 1 februari 2006 om 23:07

Aston Villa heeft woensdagavond kampioen Chelsea thuis op 1-1 gehouden. In Birmingham hielp Arjen Robben de koplopers uit Londen aan een 0-1-voorsprong, een treffer waar hij een ploeggenoot voor opzij moest duwen. Diep in de tweede helft was het Luke Moore die namens de gastheren, vijftiende op de ranglijst, gelijk maakte.

Chelsea was niet de enige topclub met problemen. Manchester United, bezig aan een moeizame fase in de Engelse voetbalcompetitie, verloor met 4-3 bij Blackburn Rovers. Aan Ruud van Nistelrooij lag dat niet. Hij begon op de bank, maar nadat Van der Sar vier keer was gepasseerd werd hij een half uur voor tijd ingezet. Hij scoorde het tweede en derde doelpunt voor United. Saha was de andere schutter voor Manchester. Held van de Rovers was David Bentley, die drie keer doel trof. De vierde goal kwam uit een strafschop van Neill.

Ook Arsenal verloor. West Ham United ging op Highbury aan de haal met de drie punten: 2-3. Reo-Coker en Zamora zetten West Ham op 0-2. Vlak voor rust scoorde Thierry Henry tegen. Het werd tien minuten voor tijd 1-3 door Etherington. De 2-3 door Pires pal voor het einde bracht geen redding meer.

Liverpool kwam ook al niet tot winst. Birmingham City reisde naar huis met 1-1 op zak. Gerrard leek de matchwinnaar met een doelpunt in de 62e minuut, maar twee minuten voor tijd schoot Xabi Alonso in eigen doel.


Gerelateerd

Clubs

Liverpool
Manchester United
Chelsea
Arsenal

Tip:

Je Arsenal voetbalreis boek je bij haar official partner Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media