Deze site brengt je het laatste voetbalnieuws, foto's, video's en interviews uit de voetbalwereld.
Dat alles 24 uur per dag, zeven dagen per week!
© 2004-2012 FCUpdate.nl Groningen

André Wetzel bekeek de tweede helft van de wedstrijd ADO Den Haag - Heracles Almelo (2-2) vanaf de tribune. Arbiter Ruud Bossen gaf hem in de rust rood. "Tegenwoordig mag je niets meer over een scheidsrechter zeggen. Dat komt mooi uit, want ik heb geen goed woord voor hem over", aldus de Haagse oefenmeester.
Wetzel had verscheidene arbitrale dwalingen geteld en de 'boosdoener' daar in de rust in diens scheidsrechterskamertje op aangesproken. "In nette bewoordingen. Ik heb gezegd dat twee scherpe ploegen een scherpe scheidsrechter verdienen. En ik heb ook gezien dat die bal vlak voor tijd over de lijn was. Maar daarvoor maakte hij vijf, zes fouten in ons nadeel."
![]() |
Tevreden was Wetzel over het debuut van zijn nieuwelingen Powel, Derijck en Buijs. "Ze moeten alleen nog wat fitter worden. Dat is geen verwijt, maar een vaststelling. Fitter worden is ook niet zo'n kunst."
Zijn Almelose collega Gert Heerkes kon, ook al was de rake kopbal van Schulmeister niet goed voor de 2-3, vrede hebben met het uiteindelijke gelijkspel. "Zuur dat die niet werd goedgekeurd, maar over 90 minuten genomen was het resultaat terecht. ADO was feller en had het inititiatief, maar de laatste 20 minuten hebben wij alle risico gemomen. Toen werd het onze wedstrijd. Na de 2-2 zijn we ook niet ingezakt. We hebben volgehouden voor de zege te gaan."
| ADO Den Haag - Heracles Almelo 2-2 | ||
|---|---|---|
| 26' | K. Soltani | 1-0 |
| 35' | R. van den Bergh | 1-1 |
| 51' | T. Derijck | 2-1 |
| 79' | E. Boakye | 2-2 |
| Lees alles over ADO Den Haag - Heracles Almelo | ||
| 1. | 0 | 0 | 2. | 0 | 0 | |||
| Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws. | ||||||||