Het laatste voetbalnieuws » Rellen in Breda na NAC- TOP Oss
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Rellen in Breda na NAC- TOP Oss

Rellen in Breda na NAC- TOP Oss

Gepubliceerd op dinsdag 25 april 2006 om 00:00

Na afloop van de wedstrijd tussen NAC Breda en TOP Oss zijn er maandagavond rondom het stadion van NAC rellen uitgebroken. De supporters van NAC uitten hun onvrede, vanwege het gelijkspel: 2-2. NAC stond twintig minuten voor tijd nog met 2-0 voor. Degradatie dreigt voor de Bredanaars.

Groepen supporters zochten na afloop de confrontatie met de politie. Busjes van de Mobiele Eenheid werden met stenen bekogeld.

Volgens de politie raakten hierbij minstens drie politieagenten gewond. Een van hen hoorde bij de politie te paard. Er zouden ook onder de supporters gewonden zijn gevallen, maar hoeveel is nog niet bekend.

Ook onderling waren er vechtpartijen tussen supporters. Na de gelijkmaker van TOP Oss liep in het stadion de situatie op enkele plaatsen eveneens uit de hand. Groepjes supporters van TOP Oss zaten op de tribune tussen de fans van NAC.

Buiten het stadion sneuvelden ruiten van auto's en voerde de Mobiele Eenheid charges uit. Rond 23.00 uur was de rust teruggekeerd. De politiewoordvoerder kon nog niet zeggen of er aanhoudingen zijn verricht.


Gerelateerd

Clubs

FC Oss
NAC Breda

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media