Het laatste voetbalnieuws » President Mexico steunt betrapte voetballers
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

President Mexico steunt betrapte voetballers

President Mexico steunt betrapte voetballers

Gepubliceerd op zondag 12 juni 2011 om 15:21

De vijf Mexicaanse voetballers die zijn verwikkeld in een dopingzaak hebben steun gekregen vanuit hoge regionen. De Mexicaanse president Felipe Calderón liet zondag weten overtuigd te zijn van hun onschuld. "Ik weet zeker dat dit goede jongens zijn", aldus Calderón.

Vijf Mexicaanse internationals, onder wie PSV'er Francisco 'Maza' Rodriguez, testten tijdens een dopingcontrole voorafgaand aan het toernooi om de Gold Cup positief op de verboden stof clenbuterol. De nationale voetbalbond vermoedt dat ze dat hebben binnengekregen door vervuild vlees. "Deze spelers zijn onschuldig; het komt voor het vlees", aldus de president.

De betrapte voetballers zijn in Los Angeles geweest voor extra onderzoeken. In afwachting van de contra-expertise zijn ze voorlopig geschorst.


Gerelateerd

Clubs

Mexico

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media