Het laatste voetbalnieuws » Immers betreurt mogelijk vertrek Van den Brom
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Immers betreurt mogelijk vertrek Van den Brom

Immers betreurt mogelijk vertrek Van den Brom

Gepubliceerd op vrijdag 24 juni 2011 om 08:47

Middenvelder Lex Immers van ADO Den Haag kon in de nacht van donderdag op vrijdag moeilijk in slaap komen. Het dreigende vertrek van zijn geliefde coach John van den Brom naar zijn oude club Vitesse liet hem niet los. "Ik ben er echt kapot van. Ik heb een speciale band met hem opgebouwd en niet alleen ik", liet hij op Twitter weten.

Van den Brom loodste ADO Den Haag in het afgelopen seizoen, zijn eerste in Haagse dienst, verrassend naar Europees voetbal. Daarvoor fungeerde de 44-jarige Amersfoorter drie jaar als coach van AGOVV Apeldoorn. Zijn contract in Den Haag loopt nog een jaar door. Vitesse moet derhalve, als clubeigenaar Merab Jordania zijn zin doorzet, een flinke afkoopsom betalen aan ADO.

"De trainer gaat weg mensen, is het echt waar? Dat zal me erg pijn doen. Heel zuur, maar het is niet anders", treurde Immers. Een officiële bevestiging van de rentree van Van den Brom in Arnhem laat nog op zich wachten.


Gerelateerd

Clubs

Vitesse
ADO Den Haag

Personen

Lex Immers
John van den Brom

Competities

Eredivisie

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie
1. Ajax 34 76   10. Roda JC Kerkrade 34 44
2. Feyenoord 34 70   11. FC Utrecht 34 43
3. PSV 34 69   12. Heracles Almelo 34 40
4. AZ 34 65   13. NAC Breda 34 38
5. SC Heerenveen 34 64   14. FC Groningen 34 37
6. FC Twente 34 60   15. ADO Den Haag 34 32
7. Vitesse 34 53   16. VVV Venlo 34 31
8. NEC 34 45   17. De Graafschap 34 24
9. RKC Waalwijk 34 45   18. Excelsior 34 19
Bekijk ook de Eredivisie stand, wedstrijden en nieuws.